Objava nezavisnog člana općinskog vijeća – NEDILJKO LACO – Godišnji financijski izvještaj za 2015. godinu
15. veljače 2016.
Popis sponzorstava i donacija za 2015. godinu
23. veljače 2016.

Sukladno Akcijskom planu uz Strategiju suzbijanja korupcije iz 2012.godine, kojim je predviđena mjera „Stvaranje preduvjeta za objavu svih ugovora i dodataka ugovora o poslovima koje su tijela javne vlasti sklopila s fizičkim ili pravnim osobama“ (mjera br. 69.), Općina Otok objavljuje podatke o ugovorima koje je sklopila u 2015. godini.

Sukladno Akcijskom planu uz Strategiju suzbijanja korupcije iz 2012.godine, kojim je predviđena mjera „Stvaranje preduvjeta za objavu svih ugovora i dodataka ugovora o poslovima koje su tijela javne vlasti sklopila s fizičkim ili pravnim osobama“ (mjera br. 69.), Općina Otok objavljuje podatke o ugovorima koje je sklopila u 2015. godini.

PODACI O SKLOPLJENIM UGOVORIMA ZA 2015. GODINU

Skip to content