SLUŽBENI GLASNIK OPĆINE OTOK BROJ 16/21
21.12.2021
Priznanje HGK ‘Zlatna stina’ – najbolja velika općina
22.12.2021
SLUŽBENI GLASNIK OPĆINE OTOK BROJ 16/21
21.12.2021
Priznanje HGK ‘Zlatna stina’ – najbolja velika općina
22.12.2021

U prostorijama Općine Otok održana je radionica za djecu predškolskog i školskog uzrasta ‘Izrada makete cetinske lađe’.

Radionica se odvijala u organizaciji ŠRU ‘Didovina’ Otok i Općine Otok pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture. Izradu makete cetinske lađe djeci je prezentirao tajnik udruge, Branko Norac – Kevo koji je predstavio ovo nematerijalno kulturno dobro te je uz pomoć vrijednih dječjih ruku izrađena maketa koja je izložena u vrtiću.

Uz načelnika Dušana Đulu radionica se održala pod budnim okom predstavnika Muzeja Cetinske krajine, Darije Domazet i Anđele Vrca, direktorice turističke zajednice grada Sinja, Monike Vrgoč, i predstavnice Konzervatskog odjela u Splitu, Ivane Radovani Podrug.

Hvala svima koji su pomogli da se ova radionica održi, a posebno gospodinu Ivanu Katiću koji je dao građu za makete.

Skip to content