U Otoku postavljene kamere za nadzor brzine vozila
14.01.2021
Najava Uvodne konferencije projekta „Uključi me!“
04.02.2021
U Otoku postavljene kamere za nadzor brzine vozila
14.01.2021
Najava Uvodne konferencije projekta „Uključi me!“
04.02.2021

Vezano uz mnoge upite na temu mogućnosti održavanja predstojećih pokladnih svečanosti koji se tradicionalno održavaju u Cetinskoj krajini, Koordinacija Stožera civilne zaštite Cetinskog kraja  obavještava zainteresiranu javnost, kako je do 31. siječnja 2021.  na snazi  Odluka o nužnim epidemiološkim mjerama kojima se ograničavaju okupljanja i uvode druge nužne epidemiološke mjere i preporuke radi sprječavanja prijenosa bolesti COVID-19 putem okupljanja.

Odlukom je među ostalim  propisano kako se zabranjuje održavanje svih javnih događanja i okupljanja na kojima je prisutno više od 25 osoba na jednom mjestu, kao i da na privatnim okupljanjima može biti prisutno najviše 10 osoba iz najviše dva različita kućanstva.

Navedeno implicira da do 31. siječnja 2021., nije moguće održavati pokladne svečanosti i povorke. O novim odlukama i mjerama, nakon 31. siječnja, javnost će biti pravovremeno obaviještena.

Skip to content