Potpisan sporazum o dodjeli računalne opreme koju će koristiti službenici upravnih tijela

Oglas za prijam u službu – upute kandidatima
25.11.2022
Potpisan Ugovor sa Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
01.12.2022
Oglas za prijam u službu – upute kandidatima
25.11.2022
Potpisan Ugovor sa Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
01.12.2022

Općina Otok je 31.10. 2022.godine sa Ministarstvom prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine potpisala SPORAZUM o dodjeli računalne opreme koju će koristiti službenici upravnih tijela nakon zaključnih okvirnih sporazuma te zaključnih ugovora po provedenom otvorenom postupku javne nabave “Računala i računalna oprema”, temeljem NPOO-a.

Nakon odabranog isporučitelja postupkom javne nabave Ministarstvo će Općini isporučiti:

  • 1 prijenosno računalo (MGPINB-C) i
  • 1 računalni monitor (MGPIMON-A).

Cilj ovog sporazuma je opremanje upravnih tijela računalnom opremom te njihovim garantnim održavanjem čime se doprinosi unaprjeđenju sustava prostornog uređenja kroz digitalnu transformaciju poslovnih procesa, unaprjeđenje informatičke obrade, digitalizacije i verifikacije dokumenata te se osigurava rad u Informacijskom sustavu prostornog uređenja – ISPU.

Skip to content