Počeli radovi na izgradnji nogostupa u Rudi
23.09.2021
Uređenje rasvjete u Segetu
23.09.2021
Počeli radovi na izgradnji nogostupa u Rudi
23.09.2021
Uređenje rasvjete u Segetu
23.09.2021

Općina Otok u svojstvu korisnika na projektu uspješno je provela projekt ‘Pokrenimo Otok – P_OTOK’ koji je u 100%-om iznosu sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda. Provedba je počela 11. ožujka 2020., a ukupno trajanje projekta je 18 mjeseci. Vrijednost projekta iznosila je 1.111.920,88 HRK.

Cilj projekta bio je pružiti obrazovanje za minimalno 30 dugotrajno nezaposlenih osoba koji imaju prebivalište ili boravište na području Općine Otok, od prekvalifikacije do osposobljavanja i usavršavanja te pohađanje ciljanih radionica za razvoj ‘mekih’ vještina kojima se podiže samopouzdanje, osnažuje korisnike projektnih programa i povećava njihova konkurentnost na tržištu rada.

Dana 8.9.2021. u Otoku održana je završna konferencija projekta ‘Pokrenimo Otok P_Otok’. Na konferenciji su sudjelovale polaznice projektnih aktivnosti, projektni tim, partneri i suradnici na projektu te zainteresirana javnost.

Na konferenciji su podijeljeni osobni dojmovi, navedene su izvršene aktivnosti i postignuti ciljevi provedbe, održana je powerpoint prezentacija, kratka diskusija, nakon čega je uslijedio prigodni domjenak.

Skip to content