POZIV za predlaganje programa javnih potreba u kulturi, športu i ostalih javnih potreba općine otok za 2019. godinu
09.11.2018
Obavijest za korisnike Zajamčene minimalne naknade!
19.11.2018
POZIV za predlaganje programa javnih potreba u kulturi, športu i ostalih javnih potreba općine otok za 2019. godinu
09.11.2018
Obavijest za korisnike Zajamčene minimalne naknade!
19.11.2018

Zamjenom 70 starih neefikasnih svjetiljki sa novim LED svjetiljkama optimalnog svjetlosnog toka povećat će se sigurnost sudionika u prometu, ušteda u potrošnji električne energije i porast kvalitete života stanovnika na području Općine Otok

Završeni su radovi na rekonstrukciji i modernizaciji javne rasvjete kojim je zamijenjeno 70 starih neefikasnih svjetiljki sa novim LED svjetiljkama optimalnog svjetlosnog toka. Zamjenom starih svjetiljki povećat će se sigurnost sudionika u prometu, ušteda u potrošnji električne energije i porast kvalitete života stanovnika na području Općine Otok.
„Ovaj Projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije“.

Skip to content