Pozivnica na promociju knjige “Povijest sporta u Općini Otok” autora Petra Norac Keve
17.03.2017
Javni poziv za podnošenje prijava za nabavu sadnog materijala u 2017. godini na području Općine Otok
17.03.2017
Pozivnica na promociju knjige “Povijest sporta u Općini Otok” autora Petra Norac Keve
17.03.2017
Javni poziv za podnošenje prijava za nabavu sadnog materijala u 2017. godini na području Općine Otok
17.03.2017

Neobične teme ove vrlo duge pjesme (poema) prezentiraju se drugačijoj čitalačkoj publici i u destinacijama gdje će čitatelj pokušati imati predodžbu o porijeklu i temi pjesme i ostalog štiva

To je vrlo duga pjesma (poema), rad besprijekoran i pun divljenja, koju je autorica napisala s inteligencijom i razumljivošću. Glavni lik ove knjige Šumski zakon je mladi buntovnik švrakan. On je dijete šume, neraskidivo povezan fizički i duhovno sa Cetinskom krajinom. On je također buntovnik i pustolov u duši i proizvodi bezazlene greške. Nakon brojnih avantura se zaljubi i to je ljubav gdje je otkrio izvor svoje buntovne naravi i svoje sposobnosti da se često uvaljuje u neprilike. Njegova nepokolebljiva vjera u ljubav je trajna. Ljubav i sve dobre stvari koje su dio emocije u knjizi imaju za ponuditi mir, život i izlazak iz labirinta sputanih staza za sve one koji su istinski spremni prihvatiti njegove avanture.

Autorica se predstavlja sa neobičnim temama i davanjem uloge „švrakana“ njemu momku, punom adrenalina i opet sa udahnutim smirajem koji je pobjednički epilog knjige. Ovo je pokušaj autorice da se prezentira drugačijoj čitalačkoj publici i u destinacijama gdje će čitatelj pokušati imati predodžbu o porijeklu i temi pjesme i ostalog štiva.

Knjigu “ŠUMSKI ZAKON” možete preuzeti na AMAZON.COM

Skip to content