Plan nabave Općine Otok za 2020. godinu
21.05.2020
Odluka o prestanku važenja Odluke o raspisivanju prijevremenih izbora za Gradsko vijeće Grada Orahovice i Općinsko vijeće Općine Otok
10.06.2020
Plan nabave Općine Otok za 2020. godinu
21.05.2020
Odluka o prestanku važenja Odluke o raspisivanju prijevremenih izbora za Gradsko vijeće Grada Orahovice i Općinsko vijeće Općine Otok
10.06.2020

POKRENIMO OTOK – P_OTOK

Općina Otok je potpisala Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava financiranih iz Europskog socijalnog fonda sa Ministarstvom za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku i Hrvatskim zavodom za zapošljavanje u iznosu od 1.111.920,88 kn.

Projekt se u partnerstvu sa Institucijom RERA S.D. za koordinaciju i razvoj SDŽ provodi na području Općine Otok u trajanju od 18 mjeseci.

Projektnim programom se nudi mogućnost pohađanja besplatnih prekvalifikacija za ugostiteljsko-prehrambena zanimanja i tehnička zanimanja, osposobljavanja – njegovatelj/ica, rad na strojevima, računalni operater i slično, usavršavanja kao npr. samostalni knjigovođa, učenje stranih jezika, razvoj računalnih vještina te program za razvoj mekih vještina kao što su komunikacijske, prezentacijske, organizacijske i ostale vještine DUGOTRAJNO NEZAPOSLENIH OSOBA (osobe do 29 godina nezaposleni više od 6 mjeseci i osobe starije od 30 godina nezaposleni više od 12 mjeseci) s područja Općine Otok.

Važno je napomenuti da se može iskoristiti više ponuđenih programa prekvalifikacije, osposobljavanja i usavršavanja, a za možete se prijaviti putem linka na mrežnoj stranici projekta: https://p-otok.com/prijave-na-program/

Skip to content