Javni radovi – oglas
19.05.2022
Javni natječaj za davanje u zakup poslovnog prostora
23.05.2022
Javni radovi – oglas
19.05.2022
Javni natječaj za davanje u zakup poslovnog prostora
23.05.2022


Dana 22. svibnja 2022. godine u prostorijama Općine Otok održana je Osnivačka skupština Dobrovoljnog vatrogasnog društva Sv. Luka Otok.
Sjednici su prisustvovali predsjednik Hrvatske vatrogasne zajednice Ante Sanader, pročelnik Vatrogasne zajednice Splitsko-dalmatinske županije Tihomir Zec, županijski vatrogasni zapovjednik Ivan Kovačević, zapovjednik vatrogasnog operativnog područja Sinj Stipe Ančić, zapovjednici dobrovoljnih vatrogasnih društava Trilj – Mladen Klarić, Dicmo – Branko Zebić i Vrlika – Ante Tarle, načelnik Općine Otok Dušan Đula, te članovi Udruge.

Nakon usvajanja Statuta izabrana su jednoglasno predstavnička tijela udruge:

Zapovjednik – Ivan Bilokapić
Predsjednik – Dušan Đula.

U Upravni odbor, u skladu sa Statutom, izabrani su: Ivan Bilokapić, Dušan Đula i Ivan Bitunjac.
Sjednica je završila uz prigodni domjenak.

Skip to content