Održan radni sastanak sa voditeljicama krajnjih korisnika za područje Općine Otok u sklopu projekta „ZAŽELI“ – Susjede brinu o susjedima

Popis gospodarskih subjekata s kojima Općina Otok ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi
15.02.2019
Objava nezavisnog člana općinskog vijeća – MARIJAN BOTICA – Godišnji financijski izvještaj za 2018. godinu
26.02.2019
Popis gospodarskih subjekata s kojima Općina Otok ne smije sklapati ugovore o javnoj nabavi
15.02.2019
Objava nezavisnog člana općinskog vijeća – MARIJAN BOTICA – Godišnji financijski izvještaj za 2018. godinu
26.02.2019

Na sastanku se razgovaralo o dosadašnjem tijeku provedbe projektnih aktivnosti, iskustvu u radu s krajnjim korisnicima projekta te o rješavanju problema s kojima se susreću u svom radu. Naglasak je bio na pomoći radnicama kod nejasnoća u popunjavanju dnevnika rada kao i raznim drugim pitanjima s kojima su se susretale u svakodnevnom radu sa korisnicima. Naglašeno je da su voditelj i pomoćnici oni koji usmjeravaju rad projekta te da za sva pitanja stoje voditeljicama na raspolaganju.

Dana 19. veljače 2019. godine u Općinskoj dvorani Općine Otok održan je radni sastanak sa zaposlenim ženama, voditeljicama krajnjih korisnika za područje Općine Otok, u sklopu projekta „ZAŽELI“ – Susjede brinu o susjedima. Zajednički projekt Grada Sinja i Općine Otok zapošljava ukupno 60 žena od čega 30 žena s područja Općine koje se brinu za 142 starije i nemoćne osobe s područja svog prebivališta.

Na sastanku se razgovaralo o dosadašnjem tijeku provedbe projektnih aktivnosti, iskustvu u radu s krajnjim korisnicima projekta te o rješavanju problema s kojima se susreću u svom radu. Naglasak je bio na pomoći radnicama kod nejasnoća u popunjavanju dnevnika rada kao i raznim drugim pitanjima s kojima su se susretale u svakodnevnom radu sa korisnicima. Naglašeno je da su voditelj i pomoćnici oni koji usmjeravaju rad projekta te da za sva pitanja stoje voditeljicama na raspolaganju.

{gallery}2019/02/19{/gallery}

Skip to content