Objava nezavisnog člana općinskog vijeća – BILOKAPIĆ TOMISLAV – Financijski plan za 2019 / Program rada za 2017-2011 / Program rada za 2019
31. prosinca 2018.
Javno savjetovanje – Nacrt Odluke o visini paušalnog poreza po krevetu i smještajnoj jedinici
4. siječnja 2019.

Pozivaju se umirovljenici s prebivalištem na području Općine Otok čija mirovinska primanja ne prelaze 2.000,00 kuna mjesečno, da u prostorije općinske uprave dostave dokaz o prebivalištu i potvrdu o visini mirovinskih primanja, kako bi ostvarili pravo na isplatu novčane pomoći umirovljenicima.

Pozivaju se umirovljenici s prebivalištem na području Općine Otok čija mirovinska primanja ne prelaze 2.000,00 kuna mjesečno, da u prostorije općinske uprave dostave dokaz o prebivalištu i potvrdu o visini mirovinskih primanja, kako bi ostvarili pravo na isplatu novčane pomoći umirovljenicima.

Skip to content