Poziv i Dnevni red za 25. sjednicu Općinskog vijeća – 20.12.2016.g.
15.12.2016
OBAVIJEST o podjeli poklon paketa korisnicima stalne pomoći Centra za socijalnu skrb
16.12.2016
Poziv i Dnevni red za 25. sjednicu Općinskog vijeća – 20.12.2016.g.
15.12.2016
OBAVIJEST o podjeli poklon paketa korisnicima stalne pomoći Centra za socijalnu skrb
16.12.2016

Članovi Moto kluba „Noćna mora“ , ostali „bajkeri“ i građani na Trgu dr Franje Tuđmana dijelili su darove za Božić djeci predškolske dobi. Djeca iz DV „Žabica“ kao i ostala djeca koji ne pohađaju školu darovani su slatkim darovima da osjete ulogu darivanja, kako za sv. Lucu tako,božićno vrijeme i da se pripreme za slavljenje Božića. Podjela darova upriličena je ujedno uz izlaganje dječjih radova DV „Žabica“ i dječje zadruge iz OŠ „Kamešnica“. Izloženi pekarski proizvodi,slatki liker, džem,adventske vijenci, radovi u glini, tkanini i od drugih materijala ponuđeni su posjetiteljima na kupnju da bi se od tako priskrbljenih sredstava financirali pojedinci i udruge kojima je potrebna pomoć.

Članovi Moto kluba „Noćna mora“ , ostali „bajkeri“ i građani na Trgu dr Franje Tuđmana dijelili su darove za Božić djeci predškolske dobi. Djeca iz DV „Žabica“ kao i ostala djeca koji ne pohađaju školu darovani su slatkim darovima da osjete ulogu darivanja, kako za sv. Lucu tako,božićno vrijeme i da se pripreme za slavljenje Božića. Podjela darova upriličena je ujedno uz izlaganje dječjih radova DV „Žabica“ i dječje zadruge iz OŠ „Kamešnica“. Izloženi pekarski proizvodi,slatki liker, džem,adventske vijenci, radovi u glini, tkanini i od drugih materijala ponuđeni su posjetiteljima na kupnju da bi se od tako priskrbljenih sredstava financirali pojedinci i udruge kojima je potrebna pomoć.

Otočki „bajkeri „ sudjelovati će u adventskom programu u gradu Sinju sa nekoliko akcija s ostalim kolegama ljubiteljima motora sa područja cetinske krajine.

Ova vrijedna akcija koju su proveli članovi moto kluba dobro je primljena kod djece a nisu ravnodušni ostali ni ostali posjetitelji. Dapače cilj je da se ovoj oblik darivanja iz zatvorenog prostora DV „Žabica“ prenese na otvoreni prostor gdje cijeli događaj ima dimenziju više. S čestitkom za Sretan Božić i Novu godinu,“bajkeri“ su odjurili po nove darove.

{gallery}2016/12/15{/gallery}

Skip to content