Dodijeljen ugovor iz Programa podrške brdsko-planinskim područjima

Potpisan ugovor za projekt Zaželi “Uključi me OPet!”
18.03.2024
Poboljšanje materijalnih uvjeta u dječjim vrtićima sufinancirano sredstvima Središnjeg državnog ureda za demografiju
22.03.2024
Potpisan ugovor za projekt Zaželi “Uključi me OPet!”
18.03.2024
Poboljšanje materijalnih uvjeta u dječjim vrtićima sufinancirano sredstvima Središnjeg državnog ureda za demografiju
22.03.2024

Općina Otok danas je bogatija za još jedan Ugovor. Riječ je o programu podrške brdsko-planinskim područjima koji provodi Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije. Sukladno Odluci o odabiru projekata za sufinanciranje Općini Otok dodijeljen je ugovor vrijedan 48.000,00 Eura za sufinanciranje modernizacije javne rasvjete.

Skip to content