Izvedena kazališna predstava – “Djevojka koja nestaje”
22.09.2016
PROGRAM PROSLAVE Dana općine Otok i blabgdana sv. Luke 2016.
02.10.2016
Izvedena kazališna predstava – “Djevojka koja nestaje”
22.09.2016
PROGRAM PROSLAVE Dana općine Otok i blabgdana sv. Luke 2016.
02.10.2016

Općina Otok kao i svake godine pripremila je program proslave “Dana općine Otok i blabgdana sv. Luke”. Program ovogodišnje proslave održava se od 14. do 18. listopada, a sadržava športske, kulturne i vjerske događaje. Općina Otok i službeno je pozvala sve svoje građane, kao i prijatelje i ostale posjetitelje da sudjeluju u proslavi i ove godine.

SVOJIM SUMJEŠTANIMA, GOSTIMA I SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE
ČLANOVI OPĆINSKOG VIJEĆA I NAČELNIK SA SURADNICIMA
ČESTITAJU DAN OPĆINE I BLAGDAN SVETOG LUKE
18.10.2016.

Općina Otok kao i svake godine pripremila je program proslave “Dana općine Otok i blabgdana sv. Luke”. Program ovogodišnje proslave održava se od 14. do 18. listopada, a sadržava športske, kulturne i vjerske događaje. Općina Otok i službeno je pozvala sve svoje građane, kao i prijatelje i ostale posjetitelje da sudjeluju u proslavi i ove godine.

Ovdje pronađite CJELOKUPNI PROGRAM PROSLAVE

Skip to content