Mladomisničko slavlje fra Duje Jukića
04.07.2016
Objava nezavisnog člana općinskog vijeća – BOTICA MARIJAN – Izmjena i dopuna financijskog plana za 2016.
05.07.2016
Mladomisničko slavlje fra Duje Jukića
04.07.2016
Objava nezavisnog člana općinskog vijeća – BOTICA MARIJAN – Izmjena i dopuna financijskog plana za 2016.
05.07.2016

U zadnjoj utakmici 3. HBL Srednja Dalmacija BK ‘Otok’ pobijedio je BK ‘Velebit /Benkovac’ rezultatom 12:10, i tako ga preskočio na tablici za jedan bod i ostvario plasman u 2. HBL-jug.

U zadnjoj utakmici 3. HBL Srednja Dalmacija BK ‘Otok’ pobijedio je BK ‘Velebit /Benkovac’ rezultatom 12:10, i tako ga preskočio na tablici za jedan bod i ostvario plasman u 2. HBL-jug.

Boćari iz Otoka cijelu sezonu su držali dobru formu i visoku poziciju na tablici i dvoboj u Otoku nije smio drugačije ni završiti nego pobjedom. Prevelika je motivacija i želja za plasmanom u viši rang bila pokretač svim boćarima u ovom Otočkom klubu.

“S uvjetima koje imamo na našem boćalištu a oni se stalno poboljšavaju i članovima koji su veliki zaljubljenici u boćanje i možda kojim pojačanjem nadamo se dobrom plasmanu u višem rangu takmičenja. Sretni smo što smo se plasirali u 2. ligu, dobro smo organizirani, dobra smo klapa, radimo na pomlađivanju ekipe i po svemu BK Otok može još ostvarivati dobre rezultate. Čestitam suigračima i članovima uprave na zajedničkom uspjehu, a istakao bi dobru suradnju kluba s Općinom Otok koja nam osigurava sve uvjete i sredstva za takmičenje”
– rekao je Stipe Vuleta, predsjednik kluba.

Sve čestitke boćarima BK Otok i puno uspjeha u 2. HBL.

{gallery}2016/07/04{/gallery}

Skip to content